TTKP Bizottság

Nyomtatóbarát változatPDF változat

Településfejlesztési, Településüzemeltetési, Környezetvédelmi és Pénzügyi Bizottság:

elnök:    Keil Norbert képviselő

tagok:    Gorza István képviselő
              Jánka Anikó képviselő
              Szeli Dóra Réka képviselő
              Kerekes-Bakró Csongor képviselő

kültagok: Tóth Lajos Péter
                   Berki Zsolt
                   Lublóy Géza
                  Kádár István


     
TTKPB ülései
2019.11.12. 2019.11.28. 2019.12.03. 2020.01.14.
2020.01.20. 2020.01.27. 2020.02.12. 2020.03.05.
2020.03.10. 2020.06.22. 2020.07.20. 2020.08.11.
2020.08.18. 2020.09.15. 2021.06.23. 2021.07.26.
 
Korábbi évek bizottsági üléseinek jegyzőkönyvei (zip)
2008. év 2009. év 2010. év 2011. év
2012. év 2013. év 2014. év 2015. év
2016. év 2017. év 2018. év 2019. év